Komunikaty

Wszystkie komunikaty

 • Spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Szczęścia i optymizmu w Nowym Roku życzą Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska”.
 • ZAPROSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Mieszkańcy/Członkowie Spółdzielni,

  Rok 2022 był dla nas wszystkich rokiem trudnym i nieprzewidywalnym. Wszyscy zmagaliśmy się ze skutkami epidemii, konsekwencjami wojny na Ukrainie, szalejącą inflacją, drastycznymi podwyżkami cen żywności, energii, ciepła, paliw itp. Również Spółdzielnia odczuła skutki negatywnych wydarzeń otaczającego nas świata. W ciągu mijającego roku podjęliśmy trudne decyzje mające wpływ na funkcjonowanie Spółdzielni w przyszłości.

  Zarząd – w bieżącym roku – zmierzył się z licznymi kłopotami, które nie zostały rozwiązane, ani zauważone przez poprzednie lata. Wiele spraw udało się rozwiązać, a jeszcze więcej pozostało do rozwiązania. W mijającym roku – z powodów formalnych – nie udało się zwołać walnego zgromadzenia, jednakże wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chciałbym – jako p.o. Prezesa Zarządu – omówić z Państwem wszystkie problemy, które dot. Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska”, w tym także przybliżyć sprawy z którymi na co dzień zmaga się Zarząd, rozwiać pojawiające się wątpliwości czy nieporozumienia oraz odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.

  Dlatego w imieniu swoim i Rady Nadzorczej serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców/członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” na zebranie mieszkańców, które odbędzie się 26 października 2022 r. (środa) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Polna 7A (OSiR Polna I piętro).

  Liczę na Państwa obecność, cenne uwagi oraz konstruktywne propozycje. Zmieniajmy razem naszą małą Ojczyznę jakim jest nasza Spółdzielnia – nasz wspólny dom.

  Z wyrazami szacunku
  p.o. Prezesa Zarządu
  Mariusz Gaj

 • MIESZKAŃCY – UŻYTKOWNICY MIEJSC PARKINGOWYCH

  Szanowni Państwo,
  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” informuje, iż w związku z zakończeniem wprowadzania nowej organizacji ruchu, w tym wytyczenia nowych miejsc parkingowych, od dnia 17.10.2022 r. (poniedziałek) prosimy użytkowników miejsc postojowych o parkowanie na swoich nowych miejscach postojowych.

  Z poważaniem,
  Zarząd Spółdzielni

 • Uchwała nr 8/2022

  Uchwała Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” z dnia 14 września 2022 r. w sprawie wysokości zaliczek na centralne ogrzewanie dla lokali mieszkalnych i użytkowych od dnia 01.10.2022 r.

  Dostępna do pobrania w zakładce Dokumenty – Zarząd.

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż działając na podstawie Uchwały Rady Nadzorczej z dnia 7 września 2022 r. wprowadza w życie zaakceptowany projekt organizacji ruchu na terenie nieruchomości ul. Polna. Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców na stałe zamieszkałych pod wskazanym adresem oraz inne osoby i podmioty do złożenia informacji o chęci korzystania z miejsca postojowego, począwszy od 12 września 2022 r. do dnia 23 września 2022 r. Informację należy złożyć pisemnie osobiście w siedzibie Spółdzielni, pocztą tradycyjną lub mailową.

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż od dnia 1 września 2022 r. nie będzie kontynuowana nocna ochrona nieruchomości przy ul. Polnej 30, ul. Polnej 30A, ul. Polnej 30B.

  Z poważaniem

  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” serdecznie zaprasza wszystkich
  mieszkańców ulicy Polna 30, Polna 30A, Polna 30B na zebranie dotyczące projektu nowej
  organizacji ruchu na parkingu. Nowy schemat proponowanej organizacji ruchu, w tym
  wytyczenia od nowa miejsc parkingowych znajduje się w siedzibie Spółdzielni i na stronie
  internetowej w zakładce Komunikaty.

  Czas i miejsce zebrania: 06.09.2022 r. godz. 17:00, parking ul. Polna 30
  Liczymy na Państwa obecność i cenne uwagi.

  Pobierz nowy schemat

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż od dnia 20.08.2022 r. (sobota) rozpoczynają się prace demontażowe zalegających na dachach budynków: Polna 30, Polna 30A Polna 30B przerdzewiałych konstrukcji stalowych. W związku z tym prosimy Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie budynków (windy) jak i na terenie zewnętrznym dookoła budynków. Prace prowadzone będą z zachowaniem wszelkich zasad BHP w każdą sobotę do końca września 2022 r. Prosimy o wyrozumiałość dla prowadzonych robót, ale są one konieczne dla zachowania bezpieczeństwa ludzi i nieruchomości.

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • SZANOWNI PAŃSTWO

  W związku z licznymi przypadkami włamań do pomieszczeń piwnicznych, Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” dokonała wymiany zamków do piwnicznych drzwi wejściowych (dot. ul. Polna 30 wejście od podwórza oraz ul. Polna 30A). W celu otrzymania klucza, prosimy o zgłaszanie się do gospodarza domu lub siedziby Spółdzielni.

  Z poważaniem,
  Zarząd Spółdzielni

 • Zawiadomienie

  Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż w związku z wykonaniem nowego pasażu wzdłuż lokali użytkowych nad Trasą Łazienkowską, jest ustawowy obowiązek utrzymania czystości przez właścicieli i najemców.