Komunikaty

Wszystkie komunikaty

 • Uchwała nr 8/2022

  Uchwała Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” z dnia 14 września 2022 r. w sprawie wysokości zaliczek na centralne ogrzewanie dla lokali mieszkalnych i użytkowych od dnia 01.10.2022 r.

  Dostępna do pobrania w zakładce Dokumenty – Zarząd.

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż działając na podstawie Uchwały Rady Nadzorczej z dnia 7 września 2022 r. wprowadza w życie zaakceptowany projekt organizacji ruchu na terenie nieruchomości ul. Polna. Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców na stałe zamieszkałych pod wskazanym adresem oraz inne osoby i podmioty do złożenia informacji o chęci korzystania z miejsca postojowego, począwszy od 12 września 2022 r. do dnia 23 września 2022 r. Informację należy złożyć pisemnie osobiście w siedzibie Spółdzielni, pocztą tradycyjną lub mailową.

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż od dnia 1 września 2022 r. nie będzie kontynuowana nocna ochrona nieruchomości przy ul. Polnej 30, ul. Polnej 30A, ul. Polnej 30B.

  Z poważaniem

  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” serdecznie zaprasza wszystkich
  mieszkańców ulicy Polna 30, Polna 30A, Polna 30B na zebranie dotyczące projektu nowej
  organizacji ruchu na parkingu. Nowy schemat proponowanej organizacji ruchu, w tym
  wytyczenia od nowa miejsc parkingowych znajduje się w siedzibie Spółdzielni i na stronie
  internetowej w zakładce Komunikaty.

  Czas i miejsce zebrania: 06.09.2022 r. godz. 17:00, parking ul. Polna 30
  Liczymy na Państwa obecność i cenne uwagi.

  Pobierz nowy schemat

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • OGŁOSZENIE

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż od dnia 20.08.2022 r. (sobota) rozpoczynają się prace demontażowe zalegających na dachach budynków: Polna 30, Polna 30A Polna 30B przerdzewiałych konstrukcji stalowych. W związku z tym prosimy Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie budynków (windy) jak i na terenie zewnętrznym dookoła budynków. Prace prowadzone będą z zachowaniem wszelkich zasad BHP w każdą sobotę do końca września 2022 r. Prosimy o wyrozumiałość dla prowadzonych robót, ale są one konieczne dla zachowania bezpieczeństwa ludzi i nieruchomości.

  Z poważaniem
  Zarząd Spółdzielni

 • SZANOWNI PAŃSTWO

  W związku z licznymi przypadkami włamań do pomieszczeń piwnicznych, Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej „Łazienkowska” dokonała wymiany zamków do piwnicznych drzwi wejściowych (dot. ul. Polna 30 wejście od podwórza oraz ul. Polna 30A). W celu otrzymania klucza, prosimy o zgłaszanie się do gospodarza domu lub siedziby Spółdzielni.

  Z poważaniem,
  Zarząd Spółdzielni

 • Zawiadomienie

  Spółdzielnia Mieszkaniowa „Łazienkowska” uprzejmie informuje, iż w związku z wykonaniem nowego pasażu wzdłuż lokali użytkowych nad Trasą Łazienkowską, jest ustawowy obowiązek utrzymania czystości przez właścicieli i najemców.