Lokal usługowy na wynajem

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu usługowego na parterze w doskonałej lokalizacji – Warszawa, Śródmieście. Lokal składa się z dwóch części o powierzchniach 141,4m2 i 114,5m2, co daje ogólną powierzchnię wynoszącą 255,9m2.
Jednym z głównych atutów tego lokalu jest jego dogodne położenie przy deptaku, co zapewnia łatwy dostęp i dużą widoczność dla potencjalnych klientów. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy deptaku, co dodatkowo ułatwia dotarcie do niego.
Lokal był wcześniej wykorzystywany jako przychodnia medyczna, co oznacza, że jest on odpowiednio przystosowany do prowadzenia różnego rodzaju działalności usługowej.
Cena proponowana za wynajem to 95 zł/m2  –  24 300 zł netto, jednak jesteśmy otwarci na negocjacje w tej kwestii. Warto podkreślić, że lokalizacja oraz powierzchnia tego lokalu sprawiają, że jest to atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do prowadzenia swojej działalności.
Jeśli jesteś zainteresowany tym lokalem usługowym w Warszawie Śródmieście, skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na oglądanie i uzyskać więcej informacji. Nie przegap tej okazji i zapewnij swojej firmie doskonałe miejsce do rozwoju!

 

https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uslugowy-na-wynajem-goraco-polecam-ID4neiE